Kategorie Produktów

Aktualne Promocje

przedszkola mini

Realizacje

Andrespol

zaplanowanie i utworzenie pracowni przyrodniczej ,, Zdrowe i twórcze życie w harmonii z przyrodą" przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Bedoniu Wsi

Banino

dostawa, montaż i rozmieszczenie mebli i wyposażenia dla Szkoły Podstawowej w Baninie

Bogatynia

dostawa mebli do Zespołu Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Porajowie

Bralin

dostawa i montaż mebli i wyposażenia sal lekcyjnych w Szkole Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Bralinie

Braniewo

dostawa pomocy dydaktycznych do szkól podstawowych Gminy Miasta Braniewa w ramach projektu ,, Indywidualizacja procesu nauczania i wychowania uczniów klas I-III" 

Brzeg

dostawa wyposażenia w Zespole Szkół Budowlanych im. Księcia Jerzego II Piasta w Brzegu

Bytów

dostawa pomocy edukacyjnych do projektu ,, Indywidualizacja nauczania i wychowania uczniów klas I-IIIszkół podstawowych w gminie Bytów"

Czeczewo

dostawa sprzętu komputerowego, multimedialnego, programów komputerowych i pomocy dydaktycznych wraz z instalacją dla Zespołu Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Czeczewie

Czyżowice

Wyposażenie gimnazjum w Czyżowicach

Damnica

dostawa wyposażenia przedszkola gminnego w Zespole Szkół w Damnicy

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że administratorem Państwa danych jest JT Mebel Sp. z o.o. z siedzibą w Kartuzach (ul. Gdańska 45, 83-300 Kartuzy), więcej informacji znajdą Państwo w polityce prywatności.